امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

شینگل یکی از مصالح نسبتا ارزان برای پوشش سقف شیب دار می باشد که خانه را در مقابل باد، باران و سر و صدا محافظت می کند و با طرح های مخلتف و رنگ بندی بسیار متنوع در بازار موجود است. استفاده از پوشش سقف شینگل در سقف شیب دار، سقف خانه های مسکونی، ویلایی و سقف شیروانی بسیار متداول و پر کاربرد می باشد همچنین پیاده سازی پوشش سقف شیبدار شینگل در سقف بسیار آسان بوده و انعطاف بسیار زیادی در حین نصب دارد. این روزها انواع شینگل با طرح های مخلتف و ضخامت های متفاوت موجود می باشد.

شینگل یکی از پرکاربردترین پوشش های بام در امریکا می باشد. برای 20 تا 50 سال قابل استفاده بوده و در برخی مواقع قابل بازیافت می باشند. شینگل آسفالتی برای اولین بار در سال 1901 در امریکا مورد استفاده قرار گرفت. در ابتدا با استفاده از مواد ارگانیک و یا تکه های پارچه ای پنبه ای اجرا می شد و پس از مدتی به علت بالا رفتن هزینه مواد اولیه از پشم و در ادامه از چوب نیز استفاده می شد در نهایت با پیشرفت تکنولوژی و آزمایش های موسسات تحقیقات مختلف، فایبرگلاس در سال 1960 به عنوان بهترین شینگل از نظر مقاومت شناخته شد و از سال 1990 شینگل آسفالتی به شکل کنونی مورد استفاده قرار می گیرد.

چه کسی بهتر از کادر مجرب پوشش بام تخت جمشید با تمام تجربه ها و دانش به روزی که دارد، می تواند ده مزیت استفاده از پوشش سقف شیبدار شینگل را به خوبی بیان کند؟

با توجه به قدرت انعطاف پذیری، تنوع طرح، امنیت بالا و مقاومت بالا در مقابل عوامل طبیعی همانند باد، باران و طوفان پوشش سقف شینگل بهترین انتخاب برای سقف شیب دار ساختمان شما می باشد.

در اینجا به توضیح 10 مزیت استفاده از شینگل (شینگل آسفالتی) می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت پوشش بام تخت جمشید تماس بگیرید.

شینگل
مزایای شینگل
قابلیت انعطاف پذیری شینگل

شینگل آسفالتی متناسب با درجه شیب های مختلف سقف شیبدار و طراحی های مختلف آن می باشد.
قابلیت به کارگیری در معماری های مختلف

شینگل آسفالتی می تواند به راحتی برای پوشش سقف های شیب دار طراحی های معماری بسیار سنگین و خاص مناسب باشد.
رنگ بندی متنوع شینگل

شینگل آسفالتی در رنگ ها و طرح بندی های بسیار متنوع در بازار موجود می باشد که می تواند نمای خانه شما را بسیار جذاب و منحصر به فرد نماید.
مقاومت بسیار بالای شینگل در تغییرات محیطی

سقف شیبدار شنیگل آسفالتی از نظر مقاومت در برابر تغییرات محیطی مقاومت بسیار بالایی دارد.
مقاومت بالای شینگل در مقابل وزش بادهای شدید

پوشش سقف شینگل آسفالتی طوری طراحی و مهندسی شده است که بیشترین توان را در مقابل وزش بادهای سنگین داشته باشد. بر اساس تست هایی که در کارخانه انجام شده است پوشش سقف شینگل در مقابل بادهای با سرعت 110 تا 130 کیلومتر در ساعت نیز مقاوم می باشد.
مقاومت بالای شینگل در مقابل آتش سوزی

شینگل آسفالتی با مصالح فایبرگلسی دارای بالاترین درصد مقاومتی در مقابل آتش سوزی و انتشار آتش می باشد.
توانایی شینگل در برابر انتشار صدا

پوشش بام شینگل آسفالتی به گونه ای طراحی گردیده است که در مقابل صداهای خارجی مقاوم باشد. زمانی که سقف شیب دار خود را به وسیله شینگل آسفالتی پوشش می دهید در حقیقت از ورود سر و صدا به میزان قابل توجهی جلوگیری کرده اید.

نصب شینگل
نصب آسان شینگل

با آگاهی کافی و توانایی خوب می توان به راحتی شینگل آسفالتی را بر روی سقف شیب دار پیاده سازی نمود. استفاده از افراد مجرب در نصب شینگل باعث می شود سقف شیروانی و یا منزل شما عملکرد بسیار بالایی در محافظت از ساختمان در مقابله با عوامل خارجی و تغییرات آب و هوایی داشته باشد.
صرفه اقتصادی شینگل

با توجه به هزینه های اولیه و کارایی بالای شینگل در سقف شیبدار و عمر مفید قابل قبول این پوشش بام، شینگل یکی از با صرفه ترین پوشش های بام بوده و توسط شرکت پوشش بام تخت جمشید به طور مستقیم از نمایندگی ترک و با قیمت مناسب ارائه می گردد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع شینگل و مزیت های استفاده از هر کدام از انواع شینگل لطفا به مقاله انواع شینگل و مزیت های آنها رجوع نمائید.
قابل بازیافت بودن شینگل

با توجه به مصالح به کار رفته در شینگل آسفالتی، بازیافت آن تا حد زیادی امکان پذیر می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
دفتر : 55072907 - فرهمند 09123466349
کارگاه: 55076269
 

بازار آهن شاداباد بهاران 2 بلوک 20 پلاک256

Main Menu