اجرای پیشانی ساختمان توسط تیم بام ساز

پیشانی ساختمان به نما کاری دور ساختمان گفته میشود.وبه لبه بیرونی ساختمان یا آپارتمان یا ویلاها نصب می شود.ودر مقابل عواملی همچون زیبایی و شیک بودن نما بالای ساختمان تاثیر زیادی دارد .ودر مقابل همچون خسارت ناشی از برف و باران و رطوبت بسیار مهم می باشد. برای نصب پیشانی باید از داربست استفاده کرد و این امر به عهده کارفرما میباشد و رنگ نما دمپا حتمی بایستی بعد از اتمام کار باشد.پیشانی ساختمان باید بعد از اتمام پروژه انجام گردد

درحال حاضر شرکت بام ساز با کادری مجرب آماده است. طراحی و اجرا هر نوع پیشانی را در سراسر کشور برای شما انجام دهد.پیشانی ساختمان را بمنظور جلوگیری از تخریب نما ساختمان و ریزش برف و باران استفاده می‌کنند وبر روی درب وپنجره ساختمان ویا آپارتمان‌ها و ویلاها نصب می‌شود. در گذشته قسمت بیرونی را با سفال ویا اردواز استفاده می‌کردند. ولی در حال جایگزین‌های وجود دارد که هم وزن سبک‌تر و هم زیبایی قابل توجهی دارد می‌شود اشاره کرد.

 ورق طرح سفال

از پر مصرف‌ترین ورق‌های که وجود دارد می‌توان به طرح سفال اشاره کرد که در کشورمان با استقبال ویژه‌ای روبرو شد ورق طرح سفال بسیار زیبا و الگو گرفته از سفال است وبر روی پیشانی ساختمان شما بسیار با کیفیت و زیبا باشد.

 

ورق دکرا

ورق دکرا تولید کشور نیوزلند است. از جمله ویژگی‌هایی می‌توان به سنگ ریزهای طبیعی و تنوع بسیار زیاد این محصول توجه داشت این محصول فرم دهی خود را ازدست نمی‌دهد و رنگ و سنگ ریزها ثابت سالهای بسیار زیاد کیفیت خود رو حفظ می‌کند

 

شینگل

یکی از پر کاربردترین وبه خاطره زیبایی بسیار خاص این متریال جذابیت پیشانی ساختمان شما را بسیار بسیار زیبا و شیک می‌کند.شینگل به خاطره سایه‌های تو در تو سطوع عمق رنگ دهی را جذاب‌ترمی کند.

پرچین

تایل پرچین نوعی از مصالح پیشانی ساختمان می‌باشد متریال کلاسیک پرچین و زیبایی آن به خاطره رنگ کوره‌ای و رنگ استاتیک نمای بسیار زیبا به ساختمان شما می‌دهد پرکار برترین واقتصادی ترین متریال برای پیشانی پرچین می‌باشد.

 

روند اجرایی این کار بدین صورت می‌باشد که ابتدا قسمت نوار بالایی ساختمان را آهن کشی کرده و بعد نما پیشانی و لمبه یا دامپا را نصب کرده وقسمت پایانی نصب ورق پیشانی است وبا نصب ورق کار به اتمام می‌رسد. انتخاب جنس یا متریال و طرح پیشانی کاملاً به عهده کارفرما می‌باشد و سلیقه صاحب ساختمان هم نقش مهمی در انتخاب متریال و حتی طراحی پیشانی خواهد داشت.

 

برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط تیم بام ساز

 

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

اشتراک گذاری این مطلب

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در pinterest به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در tumblr به اشتراک بگذارید
در delicious به اشتراک بگذارید
در digg به اشتراک بگذارید
در stumbleupon به اشتراک بگذارید
در mix به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در pocket به اشتراک بگذارید

مقالات محبوب کاربران

بام ساز
ورق آندولین و آندوویلا

تفاوت ورق آندولین و آندوویلا آندولین ترکیب خالص الیاف طبیعی است که در جریان تولید

ورق دکرا
بام ساز
ورق دکراچیست؟

ورق دکرا ، مزیت ، کاربرد دکرا و ویژگیهای دکرا   اولین محصول وارداتی از

بام ساز
اجرای پیشانی ساختمان

سر فصل مطلب نمایش 1 اجرای پیشانی ساختمان توسط تیم بام ساز اجرای پیشانی ساختمان

اشتراک گذاری این مطلب
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید
در reddit به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در facebook به اشتراک بگذارید

عناوین مقاله!

5/5

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن