اجرای پیشانی ساختمان توسط تیم بام ساز

پیشانی ساختمان؛ به نما کاری دور ساختمان گفته میشود و به لبه بیرونی ساختمان، یا آپارتمان یا ویلاها نصب می شود. در مقابل عواملی همچون زیبایی و شیک بودن نما بالای ساختمان تاثیر زیادی دارد، و در مقابل همچون خسارت ناشی از برف و باران و رطوبت بسیار مهم می باشد. برای نصب پیشانی باید از داربست استفاده کرد و این امر به عهده کارفرما میباشد و رنگ نما دمپا حتمی بایستی بعد از اتمام کار باشد. پیشانی ساختمان باید بعد از اتمام پروژه انجام گردد.

پیشانی ساختمان بام ساز
پیشانی ساختمان؛ به نما کاری دور ساختمان گفته میشود و به لبه بیرونی ساختمان، یا آپارتمان یا ویلاها

درحال حاضر شرکت بام ساز با کادری مجرب آماده است. طراحی و اجرا هر نوع پیشانی را در سراسر کشور برای شما انجام دهد.پیشانی ساختمان را بمنظور جلوگیری از تخریب نما ساختمان و ریزش برف و باران استفاده می‌کنند وبر روی درب وپنجره ساختمان ویا آپارتمان‌ها و ویلاها نصب می‌شود. در گذشته قسمت بیرونی را با سفال ویا اردواز استفاده می‌کردند. ولی در حال جایگزین‌های وجود دارد که هم وزن سبک‌تر و هم زیبایی قابل توجهی دارد می‌شود اشاره کرد.

پیشانی وبلا بام ساز
پیشانی وبلا بام ساز
پیشانی وبلا بام ساز
پیشانی وبلا بام ساز
پیشانی ساختمان بام ساز
پیشانی ساختمان بام ساز

 ورق طرح سفال

از پر مصرف‌ترین ورق‌های که وجود دارد می‌توان به طرح سفال اشاره کرد که در کشورمان با استقبال ویژه‌ای روبرو شد ورق طرح سفال بسیار زیبا و الگو گرفته از سفال است وبر روی پیشانی ساختمان شما بسیار با کیفیت و زیبا باشد.

ورق دکرا

ورق دکرا تولید کشور نیوزلند است. از جمله ویژگی‌هایی می‌توان به سنگ ریزهای طبیعی و تنوع بسیار زیاد این محصول توجه داشت این محصول فرم دهی خود را ازدست نمی‌دهد و رنگ و سنگ ریزها ثابت سالهای بسیار زیاد کیفیت خود رو حفظ می‌کند.

 

شینگل

یکی از پر کاربردترین وبه خاطره زیبایی بسیار خاص این متریال جذابیت پیشانی ساختمان شما را بسیار بسیار زیبا و شیک می‌کند.شینگل به خاطره سایه‌های تو در تو سطوع عمق رنگ دهی را جذاب‌ترمی کند.

پرچین

تایل پرچین نوعی از مصالح پیشانی ساختمان می‌باشد متریال کلاسیک پرچین و زیبایی آن به خاطره رنگ کوره‌ای و رنگ استاتیک نمای بسیار زیبا به ساختمان شما می‌دهد پرکار برترین واقتصادی ترین متریال برای پیشانی پرچین می‌باشد.

 

روند اجرایی این کار بدین صورت می‌باشد که ابتدا قسمت نوار بالایی ساختمان را آهن کشی کرده و بعد نما پیشانی و لمبه یا دامپا را نصب کرده وقسمت پایانی نصب ورق پیشانی است وبا نصب ورق کار به اتمام می‌رسد. انتخاب جنس یا متریال و طرح پیشانی کاملاً به عهده کارفرما می‌باشد و سلیقه صاحب ساختمان هم نقش مهمی در انتخاب متریال و حتی طراحی پیشانی خواهد داشت.

 

برخی از نمونه کارهای انجام شده پیشانی ساختمان توسط تیم بام ساز

اشتراک گذاری این مطلب

Picture of سعید فرهمند

سعید فرهمند

مدیر شرکت بام ساز با بیش از 30 سال فعالیت خانوادگی در عرصه سقف ویلا و شیروانی در سطح کشور هستم و خوشحالم بتوانم با انجام یک کار حرفه ای برای شما سهمی در زیبایی ویلای شما داشته باشم

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام جناب رحمانی
  شما میتوانید از پارسال پرچین یا رایکا یا دکرا و حتی شینگل استفاده کنید
  ولی ورق سلیقی است
  بله در اصل و استاندارد ۱متر برای دامپا یا همان لمبه کافی هست
  شما ۱متر دامپا دارید برای زیر کار یا همان جا که هالوژن نسب می شود
  ۱نمای ۵۰سانتی برای سینه کار احتیاج دارید
  که می توانید حلال به داخل یا حلال به بیرون ویا ۳پله انتخاب کنید
  و یک شیب ۲ متر به سمت جلوی ساختمان دارید که همان ورقی که عرض کردم پرچین یا ،،،،غیره نصب می شود که به عبارتی ؟
  تقریبا ۵۲متر مربع پیشانی ساختمان دارید

 2. سلام آقای فرهمند
  بنده پیشانی ساختمان به طول ۱۵متر دارم وبرای انجام پیشانی ساختمان چه متریالی مناسب
  است و برای دامپا زیر کار آیا یک متر استاندارد پیشانی میباشد و درضمن متراژ ۱۵متر طول با
  حساب یک متر زیر کار چند متر متراژ تقریبی میشود ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مقاله!

5/5

دکمه بازگشت به بالا