اجرا انواع مدلهای آلاچیق فلزی؛ با طراحی مدرن و کلاسیک

آلاچیق های فلزی سازه های همه کاره ای هستند که می توانند موارد بسیاری در اختیار و استفاده ما قرار بگیرند. آلاچیق های فلزی برای رویدادهای که در فضای باز هستند یا فقط برای نگهداری بسیار مناسب هستند. ساختار آنها دارای مقاومت و پایداری عالی، با دهانه های گسترده در قاب بندی و همچنین فضای داخلی با فضای باز که دارای فضای اضافی است. جهت اجرای آلاچیق فلزی میتوانید قبل از هرگونه اقدامی این مقاله را به صورت کامل بخوانید.

اجرای آلاچیق فلزی
آلاچیق های فلزی سازه های همه کاره ای هستند که می توانند موارد بسیاری در اختیار و استفاده ما قرار بگیرند

فولاد ضد زنگ گالوانیزه در برابر زنگ زدگی مقاوم است و می تواند در برابر باد شدید و بادهای برفی که در خارج از منزل ایجاد می شود مقاومت کند. این آلاچیق های فلزی؛ بدون تعمیر و نگهداری با دقت ساخته شده و به گونه ای هستند که با گذشت زمان مقاومت می کنند. چه به یک آلاچیق کاملاً باز و چه به برخی از پانل های جانبی برای محافظت بیشتر در برابر عناصر نیاز داشته باشید، می توانید اجرای آلاچیق فلزی مناسب داشته باشید.

نصب الاچیق فلزی آموزش ساخت آلاچیق فلزی نقشه ساخت آلاچیق فلزی ساخت آلاچیق فلزی

فضای زیاد باز بدون مهار بند سقف، امکان ذخیره سازی تا سقف، قاب بندی با دامنه گسترده، استفاده از فلز کم، چند منظوره با بسیاری از کاربردهای ممکن موجود در چندین رنگ، دارای سه نوع سقف از جمله: سقف منظم، سقف گرد و قوس دار برای مشتری و سقف جعبه ای با پانل های عمودی برای تسهیل جریان بارش از پشت بام، محکم ترین و با دوام ترین سقف از جمله مزایای مثبت آلاچیق فلزی است که تقریباً در هر اندازه موجود است.

قاب های فولاد ضد زنگ گالوانیزه 14 سنج، سقف 3،12 گام 29 پانل سقف سنج، برای مقاومت در برابر بارندگی شدید هستند. اجرای آلاچیق فلزی با سازه های با دوام و امروزی هستند که یک ویژگی عالی برای یک پارک، مجموعه ورزشی یا مکان تفریحی ایجاد می کنند.

فضای زیاد باز بدون مهاربند سقف در آلاچیق
الاچیق های فلزی ساخته شده از با کیفیت ترین اجزا هستند

اجرای آلاچیق فلزی باز همچنین می توانند از اتومبیل ها و قایق های شما در برابر نور خورشید و آسیب های جوی محافظت کنند. آنها فضای انعطاف پذیر مورد نیاز شما را با انعطاف پذیری متناسب با هر وسیله نقلیه به شما می دهند. آلاچیق های فلزی ساخته شده از با کیفیت ترین اجزا هستند که باعث ایجاد پایداری می شوند و از آسیب دیدن هوا به سازه جلوگیری می کنند. با استفاده از فلز، دیگر نگران تاب خوردگی، زنگ زدگی، پوسیدگی، موریانه ها یا سایر آفات نخواهید بود. آلاچیق های فلزی شامل مدرن و سنتی و کلاسیک می گردند که به بررسی هرکدام خواهیم پرداخت.

انواع مدل آلاچیق های فلزی برای مناطق مختلف جغرافیایی

انواع اجرای آلاچیق فلزی شامل: دایره ای شکل، چهارگوش و پنج گوش می شوند، آلاچیق های مدرن می توانند با شکل های زیبایی که دارند مکان مناسبی برای دور همی های خانوادگی شما باشند. حتی می توانید با ایجاد پرده بر روی آلاچیق فلزی یا نصب چوب کاری کنید که نمای فلز آلاچیق شما دیده نشود، پس این از نکته های مثبت این نوع آلاچیق است. اما به ظاهر یک آلاچیق سنتی بپردازیم.

سقف این آلاچیق ها اغلب چوبی و سفالی و دارای یک شکل هندسی می باشد. اما در آلاچیق های مدرن این موضوع تفاوت هایی دارد. معمولا منظم نیستند و گاهی هم منحنی شکل از جنس فلز می باشند.

نوع دیگر آلاچیق ها پرگولا هستند که سقف ان به طور کامل پوشیده نیست و بیشتر با ایجاد سایه فضای دل چسبی می دهند. نوع دیگری از آلاچیق های فلزی هستند که امکانات یک خانه را دارند. شامل آشپزخانه فضای نشیمن و غیره می باشند. اجرای آلاچیق فلزی قابل حمل هم از انواع دیگر آلاچیق ها هستند که سبک هستند و به راحتی می شود انها را جمع کرد و در هر کجا که خواستید انها را نصب کنید.

در این بین اجرای آلاچیق فلزی شامل نقوش مهندسی شده می باشند و سقف فولادی که دارای رنگ های متنوعی است و به عنوان بهترین نوع از آلاچیق ها هستند. رنگ های انها کامل می باشند و ساختارهای با سقف سایه دار به همراه انواع مختلف سقف ها هستند که شما می توانید انها را نصب کنید. این سبک در وسط و دامنه های چهار طرف خودش را نشان می دهد که ایده آل و مناسب برای پارک ها هستند.

نقشه ساخت آلاچیق فلزی
شیب ملایم خط سقف بسته به اندازه آلاچیق در بالا{4/12} با ارتفاع کلی {10’،12} است.

هیچ پارکی بدون آلاچیق کامل نیست، این مکان بهترین مکان برای مهمانی های جشن تولد، سالگردها و سایر جشن ها است. آیا پارک شما به یک پناهگاه جدید احتیاج دارد؟ هر پناهگاه پیک نیک در یک کیت قرار دارد. این روش مقرون به صرفه ترین راه برای خرید غرفه شما است. تیر، سقف، روشنایی و غیره همه در کیت شما گنجانده شده است.

اجرای آلاچیق فلزی با گزینه سقف فلزی از عناصر و یک جزیره سایه بزرگ محافظت می کنند. شیب ملایم خط سقف بسته به اندازه آلاچیق در بالا{4/12} با ارتفاع کلی {10’،12} است. احساسی کاملاً شبیه به اتاق با سقف حجمی، فضای فوق العاده ای را برای لذت بردن از گفتگوها و وعده های غذایی در زیر سایبان ایجاد می کند.

در حالی که میز ناهار خوری را زیر پوشش خود دارید، این کلاه فرنگی را در غرفه فلزی تان با یک نشیمن دارای شومینه ترکیب کنید. ما حتی می توانیم برای شما خط سقف را اصلاح کنیم تا یکپارچه سازی مستقیم شومینه و دودكش در فضا پوشیده شود.

همه چیز در مورد آلاچیق در مقالات زیر بخوانید!

دکمه بازگشت به بالا